Toka afer medresese ne Prishtine

Shitet nga: vehbi sadiku 20 Mar 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: te medreseja
Sipërfaqe: 300 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
shitet toka 3 ari afer Medreses se re. toka gjinded ne rrugen kryesore dhe nuk ka asnje objekt te ndertuar mbi te,Cmimi sipas marrveshjes. per me shume informata ju lutem ma kontaktoni ne numrin e telefonit 044176485
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim