Toka ara 3..50 hektar

Shitet nga: muhamet 07 Pri 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet ara ne afersi te shushices dhe gushterices prej asfalltit 700 metra toka pares klas rrafsh tepsi shum e bereqetshme perkthehet menjiher ska hipotek dy rrug shtetrore gjersi te mjaftushme qmimi 220 per ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim