Toka dhe mali,fshati Ballaban

Shitet nga: Besim Sylejmani 31 Mar 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Afer liqenit te batllaves ,ne fshatin Ballaban.Shitet toka per vikendica. mund te ndahet sipas kerkesave tuaja.ka rrug te mier,uje te bollshem,dhe mbi te gjitha pamje e bukur,eshte lagje e banueshme..nje km larg osfaltit,ju mirpresim,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim