Toka e përshtatshme për qdo lloj biznesi etj.

Shitet nga: sami 01 Pri 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Toka është e përshtatshme për të gjitha veprimtarit biznesore, afariste dhe ndërtim të lartë afarist-banesorë. Pronari është shqiptarë prej para viteve 60-ta. E urbanizuar, dokumentacion të rregullt, përkthim i mundshëm menjëherë. Toka është e përshtatshme edhe për hapjen e pompave të benzinës me infrastrukturë përcjellëse. Toka gjindet në kilometrin e parë të magjistrales Prishtinë-Mitrovicë, afër ZerO8, përball objektit të ri të CioBerto-së. Për qdo informacion shtesë, mund të më kontaktoni në telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim