Toka me siperfaqe 5 ari ne Lagjen Qendresa- Vete..

Shitet nga: Lagjja Qendresa-pjesa e 1 27 Shk 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet toka 5 ari ne Lagjen Qendresa. Gjindet ne pjesen e pare te lagjes dhe ka ambient shum te pershtatshem.

Nr. kontaktues: 049-707033/ 044-158613
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim