Toka ne Çagllavic afer Media Center, 3.5, 7 dhe ..

Shitet nga: Arkitekti 08 Krr 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Toka ne Shitje .

Toka eshte 1km larg rrethit te Çgllavices, 1 km larg lagjes Nic,1 km larg Rruges Prishtine-Gjilan dhe 400 metra larg Media Center.

Parcela pesedon gjithe infrastukturen e nevojshme te cilat mund te i shihni edhe ne foto.

Parcela mund te ndahet edhe ne pjese me te vogla 3.5 ari, 7 ari, 10.5 ari dhe 11.5 ari.

Per te interesuarit mund te ofrojme edhe projekte per shtepia ne keto parcela.

Çmimi eshte 9000 por eshte i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim