Toka ne Bardhosh

Shitet nga: Valon 20 Shk 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 23 ari tokë,ne Bardhosh te Prishtines,gjendet afer autostrades se re,e ndajm edhe ne pjes.Toka ka infrastruktur te rregulluar (kanalizim,ujsjelles,energji elekrike etj).Pronari osht shqiptar,dhe perkthimi i dokumenteve behet menjher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim