Toka ne Emshir

Shitet nga: ismet 05 Nën 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: lagja kalabria
Sipërfaqe: 200 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
shitet toka ne lagjen kalabria e cila ka 2 ari dhe posedon te gjitha dokumentat e rregullta, ka rrugen kah ujsjellsi prishtina. per me shum ju lutem na kontaktoni ne numrin 044 444 886
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim