Toka ne Graqanice

Shitet nga: Cen 13 Maj 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Adresa: Graqanice
Sipërfaqe: 860 m2
Për vendbanimin: Tokë, Fushë, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet 2 parcella nga 4.3 ari ne Graqanice, Cmimi eshte 2500 euro per 1 ari. Ne fotografi eshte plani urbanistik i komunes se graqanices dhe lokacioni. Te gjitha dokumentat jane ne rregull .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim