Toka ne Hajvali-15 ari

Shitet nga: Faton 10 Tet 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Adresa: Hajvali
Sipërfaqe: 15000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes truallin qe gjendet ne hajvali prej 15 ari,trualli gjendet prapa spitalit amerikan siq shihet edhe ne foto.Qmimi eshte 6.500 euro per ari.mund te na kontaktoni ne kta numra telefoni edhe ne viber +41 79 63 94 364 dhe +46 700 359 178 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim