Toka ne Mazgit -

Shitet nga: Fadil 12 Maj 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet parcella per troje duke filluar prej 7 Ari +10 Ari +10 Ari .... ose se bashku 57 Ari komplet . Keto parcella gjinden ne afersi te Shkolles ngjitur me Rrugen e Re Mazgit Obilq.
Mazgiti gjindent ne Km 5 te magjistrales Prishtine - Mitrovic . Keto parcela kan lidhje me Kanalzim me Ujsjells me RRyme - Telefon fiks - Internet - prane parcellave 50m gjindet Shkolla dhe Ambulanta.


Nr. 044 - 159 - 977

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim