Toka ne Mazgit afer magjistrales Prishtine - Mitro

Shitet nga: Milot Raçi 07 Maj 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 450 EUR

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet parcella per troje duke filluar prej 7 Ari +10 Ari +10 Ari .... ose se bashku 57 Ari komplet . Keto parcella gjinden ne afersi te Shkolles ngjitur me Rrugen e Re Mazgit Obilq. Mazgiti gjindent ne Km 5 te magjistrales Prishtine - Mitrovic . Keto parcela kan lidhje me Kanalzim me Ujsjells me RRyme - Telefon fiks - Internet - prane parcellave 50m gjindet Shkolla dhe Ambulanta. Nr. 044 - 159 - 977
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim