Toka ne Prishtine

Shitet nga: Eset 06 Pri 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes tok n orllan te liqeni i batllaves toka posedon dokumentat e nevojshe ka 30 deri 40 ari ka rrugen dhe ka pamje nga liqeni. 044287137 dhe 044702400
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim