Toka ne Prishtine afer qendres se panaireve

Shitet nga: Safet 31 Mar 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 25 ari ne Prishtine afer qendres se panaireve ne koder te trimave ne rrugen kryesore. Parcela mund te shitet ne me shume se 5 ari gjithashtu. K dokumentacionin e rregullt dhe mund te perkthehet menjehere. Cmimi per ari eshte 8000 Euro. Gjithashtu behet nderrim me banese ne Prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim