Toka ne Prishtine

Shitet nga: Milot Dje 06:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Besi
Sipërfaqe: 4700 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet toka ne rrugen Prishtine -Podujeve fshati Besi komuna e Prishtines.
Toka 47 ari e pershtatshme per banim, infrastruktur komplete. Largesia prej rruges kryesore 700m. Toka eshte e kompletuar me rryme , ujesjelles dhe kanalizim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim