Toka ne shitje - Arbëri

Shitet nga: Samiu 10 Mar 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Toka shitet dhe eshte e URBANIZUAR , e pershtatshme per te gjitha veprimtarite biznesore.Eshte e pershtatshme edhe per pompa te benzines. Gjendet ne anen e djatht ne km e 1 rruga Magjistrale Prishtine-Mitrovic.049-339933
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim