Toka ne shitje 22 ari

Shitet nga: megjid 04 Shk 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes token 22 ari per truall posedon uj,kanalizim,rrym ka dalje ne rrug si dhe dokumentacion te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim