Toka ne shitje Prishtine (Zllatar)

Shitet nga: Isa 27 Mar 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Zllatar
Sipërfaqe: 1300 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll
Komuna: Prishtinë
Shiten trojet veq e veq 5 ari, 4 ari dhe 4 ari. Me infrastruktur komplete cmimi eshte mjaft i volitshem.

Tel: 37744167455
Tel: 38138531742

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim