Toka ne shitje afer gjykates se re

Shitet nga: Ibrahim 16 Dhj 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Toka ne shitje afer gjykates se re 2km larg gjithsej 6 ari qmimi 7.500 vend i mir per gjitha veprimrarit osht nje lagje banimi e re ndertim shtepiav osht 10cop ku esht dhe trualli presim blers serioz gjith dokumentacioni ne rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim