Toka ne shitje munsi ndrrimi shtepi banes

Shitet nga: Ibrahim 16 Shk 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Toka gjindet ne prishin njera ka 6ari truall dhe osht afer gjykates se re dhe njera 10ari ne vranjefc afer panairit me dokumenta nga pronari kontakti ne numer telefoni 044449605
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim