Toka ne shitje

Shitet nga: xxx 26 Tet 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 2200 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten 22 ari ne lokacion shum te mir e pershtatshme per cdo lloj veprimtarie, toka eshte e gjitha e rrethuar dhe cmimi sipas marrveshjes, urgjent oferta eshte e limituar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim