Toka ne shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Grundstucke-shpk 10 Nën 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

117 000 EUR

Adresa: Lagjen Kalabria ne rrugen "Tre Deshmoret e Kombit"
Sipërfaqe: 897 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet toka ne Lagjen Kalabria ne rrugen "Tre Deshmoret e Kombit" ,Toka posedon uji rrym dhe kanalizim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim