Toka ne shtitje

Shitet nga: Qendrim gashi 31 Mar 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Haxhi zeka
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
- Trualli (Parcela) i ka 10 ari gjithësejt, eshte afer KUBATIT si dhe 300 m larg nga Xhamia Bledit, Lagja e Vneshtave, rr.Ardhmëria. Per ma shume informata thirr: 044905143

Toka është me dokumentacion te rregullt perkthimi menjehere si dhe bëjmë edhe ndrrim me Banesa .

Qmimi Sipas marrveshjes
Truall,Troje, Pllaci, Parcelë, Tokë, Toka,
Vneshta,Vreshta, Vreshtat,Vneshtat, Kolovicë e Re, Shpiat e reja,Rruga e Bledit,Rruga Xhavit Ahmeti, Lagjja Vneshtat, ish Vinogradarska, Xhamia e Bledit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim