Toka/pllaci ne Veternik - Prapa Lagjes NIC

Shitet nga: Shitet toka/pllaci prapa Lagjes "NIC" 01 Shk 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Adresa: Prishtine, Veternik (Prapa Lagjes "NIC"
Sipërfaqe: 400 m2
Komuna: Prishtinë
Behet shitja e pllacit/tokes, e cila ndodhet ne Prishtine - Veternik (Mbrapa Lagjes "NIC").

Pllaci ka hyrje tek "Fortesa" dhe po ashtu edhe tek "Gorenja".

Ka te gjithe infrastrukturen percjellese dhe eshte e urbaniuar.

Siperfaqja e pergjithshme eshte 4 ari (400 metra katror).

Cmimi per 1 ari eshte 16,000 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim