Toka pllaci prapa Lagjes "NIC"

Shitet nga: Pllaci te Lagj'ja NIC 26 Dhj 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Adresa: Veternik/Cagllavice
Sipërfaqe: 400 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet pllaci ne Veternik, i cili gjindet prapa Lagjes NIC.

Eshte e urbanizuar dhe me infrastrukture percjellese.

Cmimi per 1 ari eshte 16,000 Euro.

Ka dy hyrje apo qasje: tek "Fortesa" dhe tek "Gorenja".

Tel: 049/630-530
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim