Toka prej 22 ari ne MAZGIT

Shitet nga: megjid 08 Shk 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes token 22 ari per truall posedon uj,kanalizim,rrym ka dalje ne rrug si dhe dokumentacion te rregullt VIBER +37744271709..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim