Toka shitet

Shitet nga: Eset 22 Shk 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shitet toka n orllan te liqeni i batllaves toka ka pamje nga liqeni per me thum thirr ne nr 044287137 dhe 044702400
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim