Toka shitet

Shitet nga: Mentor 18 Jan 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shitet toka ne orllan te liqeni i batllaves.toka posedon te gjitha dokumenat e nevojshme.
Bej edhe ndrrim me banes. Thirr tel: 044287137 dhe 044702400
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim