Toka shitet

Shitet nga: Shitet toka 15 Mar 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet toka me 4 ari e gjys posedoi dokumentacionin eshte ne emrin tim personal mund te tek noteri menjeher ne emrin tuaj nuk eshte ne hipotek rruga per kolovic tek xhamia, posedon leje ndertimi,ndrrim me ndonje vetur deri ne 15000 euro dhe tjerat me para per me shum kontaktoni ne numrin 044630358.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim