Toka tek Qendra e Panaireve

Shitet nga: Ali 16 Gsh 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Adresa: Rr. Agim Osaj Prishtine,
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shiten 25 Ari tek Qendra e Panaireve ne Rr. Agim Osja me dokumentacion te rregullt. Behet edhe nderrim me banesa. Toka eshte ne rrugen kryesore perball qendres se panaireve dhe eshte e pershtatshme per banim, biznes dhe bujqesi.
Qmimi eshte 6 Euro per ari por mund te diskutohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim