Toka-trualli 15 ari per shitje ne periferi te Pr..

Shitet nga: SHPRESA 24 Mar 03:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes token 15 ari , gjithsejt 3 place ( truall ) me nje vend , me infrastukture- uje , kanalizim dhe rryme.E gatshme per ndertime.Ne periferi te Prishtines !
Rruga eshte e shtruar me kocka-asfalt permbrenda.
Qmimi simbas marveshjes.

Kontakti tel /viber :
(+377) 044-123-665
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim