Toka

Shitet nga: Shefqet 16 Mar 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ipet pllaci me qira prej 200 m2, dhe 15 ari pllac pllaci eshte i pershtatshem per qdo veprimtari dhe eshte i paisur me infrastruktur komplet ( Uje, rryme, telefon, internet zyre pune ).

Pllaci gjendet ne udhkryqin e Millosheves ( Raskove )

çmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim