Toka

Shitet nga: hysen 12 Mar 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shitet toka prej 5 hektar ne fshatin zajqec toka esht e pershtatshme per bujqesi dhe pemtari qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim