Tokat ne shitje

Shitet nga: Hysen Hyseni 28 Gsh 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Adresa: Çagllavice
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Prishtinë
Shiten 10 ari dhe 50 ari ne Çagllavice.
Te dy placet jane shume te pershtatshme per banim.
Ne foto i keni te nenvizuara te dy placet.
Çmimi: 12000 per ari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim