Toke , ne prapashtice

Shitet nga: Arsim Bajrami 18 Shk 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Prapashtic
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shese token ne fshatin Prapashtic komuna e Prishtines jane gjithsej 2ekter e 50ari , eshte siperfaqe e rafshte ka rryme dhe uj esht skaj asfaltit ,te interesuarit mund te kontaktojn ne nr e telefonit qmimi sipas marveshjes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim