Toke ne Prishtine

Shitet nga: dardan 13 Shk 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Hajvali
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Toka gjendet afer spitalit amerikan ne hajvali, rruga e re e asfaltuar e gjere me trotuar me drita, ka kanalizim, energji elektrike,uj. Eshte ne form te rrafshet dhe ne pozit shum te mir, e pershtatshme per shtepi per vila.Vendi esht shum i qet. 5 minuta larg qendres. Bejm ndrrim edhe me banes ne Prishtin dhe Fush kosov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim