Toke ne Prishtine

Shitet nga: Toni 31 Jan 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   5 000 EUR

Adresa: Prugovc
Sipërfaqe: 180 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes Toke after lumit llap, ne prugovc, toke pjellore dhe e pasure me zalle, ne thellesi deri ne gjashte metra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim