Toke 27ari kapun me rrug kryesore Prishtin Gjilan

Shitet nga: fatlum gashi 26 Tet 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes token 26.72 ari ne magjistralen prishtin gjilan toka gjindet kapur me rrugen kryesore meniher masi ta kalojsh liqenin e badofcit ana e djatht ka te shkojsh per gjilan shitet edhe ne pjes 13.36 ari esht kapur me rrugen kryesore dhe mund te shfrytzohet per gjithqka si per mbjellje poashtu edhe per biznes toka esht me te gjitha dokumentacionet ne rregull dhe mund te perkthehet menjeher ne emer te blersit per info na kontakto 044719758-045427883 ose viber - +37744719758-+37745427883
Flm per mirkuptim qmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim