Toke bujqesore ne Kline

Shitet nga: Patundshmeri + qera 04 Gsh 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet toka bujqeore ne Kline
230 hektare
Toke e klasit te pare dhe te dyte

Cmimi atraktiv 7000 euro per hektar

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim