Toke dhe villa ne BREZOVICE

Shitet nga: arlind 19 Sht 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
(shes toke dhe villa ne BREZOVICE...Parcelat jane buze rruges asfaltit dhe kufizohen nga 2 anet me lum...Parcelat gjinden ne lokacionin ma te mire ne Brezovice edhe esht vec 500m prej hyrjes per ne Vikend zone edhe me me leje ndertimi dhe komplet infrastruktur......NDERSA Secila ville i ka 3ari toke me pamje dhe qastje direkt ne lume.-posedojm parcela ne pjesen me te mire te Brezovices
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim