Toke me mundesi parcializimi ne troje

Shitet nga: Fejza 13 Qer 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet toka me siperfaqe 73 ari [dy parcela nga 36.5 ari] ne Dragodan II ne mundesi parcializimi ne troje dhe shendrrim te nje lagjje te re per banim . Ka qasje ne rruge te asfltuar dhe infrastruktur te Prishtines . Dokumentcioni eshte i rregullt. Ne rast te shite-blerjes bartja behet shume lehte.Toka nuk eshte hipoteke ne bank . Presim bleres serioz . Kontaktin mund ta beni ne keta numra 044-232-922 dhe 044-305-540. Prej ores 08:00 deri ne oren 22:00. Per cdo detal shiko fotot ....../
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim