Toke ne Arberi

Shitet nga: vs 09 Gsh 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 5 deri 10 ari tok ne Arberi ish Dragodan perball Ambasades Amerikane prapa Kforit

Tel dhe viber: +38649 288 587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim