Toke ne Bardhosh te Prishtines

Shitet nga: valon 05 Shk 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 23 ari toke ne Bardhosh te Prishtines,toka ka infrastruktur te rregulluar,ujsjelles kanalizim,rrjete elektrike.
E ndajm dhe ne pjese. Pronari eshte shqiptar dhe perkthimi i dokumenteve behet menjeher.

Nr tel: 045 50 30 33
044 620 531
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim