Toke ne Bardhosh te Prishtines

Shitet nga: valon 13 Pri 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 23 ari toke ne Bardhosh te Prishtines,e ndajm edhe ne parcela.Toka ka dalje ne asfalt,ka rrjet elektrike,ujsjelles kanalizim.Pronari shqiptar dhe perkthimi i dokumenteve behet menjehere.

Tel:045 503-033
044 620 531
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim