Toke ne Bernice te Eperme 10 Ari

Shitet nga: Gëzimi 14 Sht 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR   2 100 EUR

Sipërfaqe: 1000 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet toka ne Bërnicë te Eperme -300 / 400 metra large Restorant Conutry House. Afer Qelse Pointit Toka eshte me dokumentacion te rregullte dhe qitet ne emer te blerësit menjeher. Bëjë edhe ndrrime me Banes ose edhe Objekte tjeter ne Durrës ose edhe ne Prishtine ,Fushe Kosove etj.. Për më shumë Lajmronu edhe në Viber +38649100065
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim