Toke ne Borsh, Piqeras, Sarande,Shqiperi

Shitet nga: Toke 16 Mar 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet toke ne Borsh, Piqeras, Sarande 40,000 m2 buze rruge dhe 7,000 m2 afer detit, cmimi i diskutueshem , mundesi nderrimi me apartamente, dyqane ne Tirane sipas marreveshjes.
Per me shume shihni fotot .
Presim ofertues serioze .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim