Toke ne Dragodan

Shitet nga: Vs 23 Gsh 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 5 deri 10 ari tok ne Dragodan perball Ambasades Amerikane prapa Kforit
tel dhe viber: +38649 288 587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim