Toke ne Dragodan

Shitet nga: Vs 13 Sht 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 5-10 ari tok ne Dragodan perball Ambasades Amerikane mrapa Kforit
tel dhe viber: 0038649 288 587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim