Toke ne Kolovic 16 ari

Shitet nga: Q 12 Shk 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
toka eshte e mir ka kanalizim rruga eshte e asfaltuar ka ujsjeless shpresoj qe tju pelqen ne fotot e mija nuk diket mir por nese jeni te interesuar me telefonini ne numrin me posht dhe mund ta shikojm edhe vendin se ku eshte se bashku se bidesojm flm <3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim