Toke ne Mramor

Shitet nga: Gentian 01 Gsh 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR   1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes token ne mramor 13 km larg prishtines esht nje vend ideal per endrrat e juaja jan afro 1 hektar toka esht e rrethuar me kubza betoni ku edhe pamjen e ka shum te bukur bejm edhe nderrime me banesa shtepi marr kompenzime edhe vetura po ben edhe me para te gatshme qmimin e ka me pakic 1800 euro kurse me shumic e ka 1300 ju mirepret pronari asesi nuk do te zhgenjeheni sepse esht vend shum i bukur dhe qetesia apsolute pres bleres serioz !! Ju mirepresim !! Numri kontaktues 044-645-125
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim